Wielozadaniowa kasa Innova Presto

kasa fiskalna Innova Presto

Większość przedsiębiorców, rozpoczynając działalność handlową, musi zmierzyć się z wieloma kwestiami – a wśród nich z wyborem technologii sprzedaży. Warto pamiętać, że rozwiązanie takie będzie służyło firmie prze klika, a  czasem nawet kilkanaście lat. Dlatego też decydując się na kasę, czy drukarkę fiskalną należy zastanowić się nad tym, co będzie optymalne dla danego biznesu. Najlepiej zdecydować się na urządzenie wielozadaniowe. A takim właśnie jest kasa fiskalna Innova Presto.

Do sprzedaży stacjonarnej i pracy w terenie

Urządzenia o małych wymiarach zwykle przeznaczone są do pracy mobilnej.  Innova Presto wpisuje się w segment takich właśnie kas.  Jej wymiary to jedynie 165 x 170 x 70 mm. Dlatego doskonale sprawdzi się ona na bazarach, podczas sprzedaży z samochodu bądź obsługi parkingu. Do urządzenia można dokupić etui, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo podczas podróży z kasą. Ważne dla użytkownika jest,  że model ten posiada niezwykle wydajny akumulator, który pozwala na prowadzenie sprzedaży, nawet gdy Presto nie jest podłączona do stałego źródła prądu. Urządzenie jest w stanie wydrukować w ten sposób nawet 6 000 linijek tekstu. Kolejnym argumentem, potwierdzającym mobilność tej kasy, jest możliwość zasilania jej w aucie, dzięki użyciu  ładowarki samochodowej.

Większość atutów  Presto świadczy o tym, że doskonale sprawdzi się ona także w sprzedaży stacjonarnej. Z chęcią wybiorą ją przedsiębiorcy dysponujący małą powierzchnią ladową oraz tacy, którzy nie chcą, by urządzenie było widoczne (taką małą kasę można np. schować do szuflady i wyciągać tylko podczas obsługi klienta). Urządzenie sprawdzi się w kioskach, salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych, ale także w kancelariach prawnych i gabinetach lekarskich. Szczelna klawiatura chroni przed pyłem i zanieczyszczeniami. Sprawia, że mechanicy mogą nabyć kasę bez obaw, że przestanie ona działać po zabrudzeniu smarem czy olejem.

Uniwersalność i nowoczesność

Innova Presto to kasa nowoczesna i uniwersalna. Wyposażona jest w elektroniczny zapis kopii paragonów fiskalnych. Posiada 2 niebieskie i podświetlane ekrany (sprzedawcy i nabywcy), które zapewniają dobrą czytelność pojawiających się komunikatów. Termiczny mechanizm drukujący typu Easy Loading wystawia wydruki z prędkością 23 linijek tekstu na sekundę. Wysoką funkcjonalność Presto potwierdza także alfanumeryczna klawiatura, pozwalająca na zaprogramowanie szybkiej sprzedaży 40 elementów asortymentu – to zdecydowanie usprawnia obsługę klientów. Kasa współpracuje z urządzeniami wspierającymi sprzedaż na stanowisku obsługi klientów: wagą, skanerem, wszystkimi rodzajami szuflad (6V, 12V, 24V) lub komputerem (RS232, USB). Na uwagę zasługuje również możliwość podłączenia klawiatury programowalnej (port PS-2) dowolnych rozmiarów. Charakterystyczne cechy tej kasy to nowoczesna technologia i estetyka wykonania, spójna z całą ofertą produktową Innova, oraz ergonomia użytkowania, sprawdzona przez wielu polskich przedsiębiorców.

1 Comment

  1. Mirosław W.

    Nie miałem co do niej wątpliwości, kiedy się z nią zetknąłem. Miała wszystko, czego potrzebowałem.

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Odpowiedz poprawnie *