Novitus next, czyli co potrafi kasa fiskalna z tabletem

Kasa fiskalna Novitus next

Jakiś czas temu dużym wydarzeniem na rynku technologii sprzedaży było pojawienie się terminalu fiskalnego – uzasadnionego i niezwykle praktycznego połączenia komputera i drukarki rejestrującej. Tym razem jednak producenci tego typu urządzeń poszli o jeszcze jeden krok dalej. Novitus zaproponował model next, łączący w sobie wielofunkcyjną kasę fiskalną i nowoczesny tablet oraz oferujący zupełnie nowe, atrakcyjne rozwiązania użytkowe.

Android, NoviCloud i kasa fiskalna

Na rynku fiskalnym znajdziemy wiele zaawansowanych technologii, ale next należy do tych przypadków, które w szczególności zasłużyły sobie na to określenie. Poza takimi rozwiązaniami, jak zapis elektronicznej kopii paragonów czy różnymi drogami połączeń z urządzeniami peryferyjnymi (USB, Wi-Fi), kasa korzysta z systemu Android, a co za tym idzie – pozwala na korzystanie z wielu przydatnych i nowoczesnych aplikacji. I na tym nie koniec. Novitus next umożliwia dostęp do narzędzia NoviCloud, oferującego przechowywanie kopii paragonów oraz innych danych w chmurze. Ponadto, użytkownik nowego modelu marki Novitus jest w stanie zarządzać stanami magazynowymi czy też asortymentem zapisanym w bazie towarowej praktycznie z dowolnego miejsca, jeśli pozostaje w trybie online. To dotyczy również korzystania z internetu oraz poczty elektronicznej.

Przyjazny interfejs, dostosowany do naszych potrzeb

Trzeba przyznać, że sylwetka kasy fiskalnej, posiadającej wbudowany tablet (a może tabletu z elementami kasy fiskalnej?) prezentuje się bardzo zgrabnie – obudowa urządzenia została zaprojektowana tak, aby dawać jak największy komfort obsługi. Tym bardziej, że model ten wyposażono w różne rozwiązania: typową klawiaturę, jaką nieraz można spotkać w kasach, oraz ekran dotykowy. Ten drugi umożliwia przedsiębiorcy dostosować liczbę przycisków (wraz z ich kolorami oraz przeznaczeniem) do wymagań stawianych przez firmę. Oczywiście, urządzenie posiada też klawisze funkcyjne do zapisywania skrótów dla towarów, usług oraz istotnych funkcji. A przy tym wszystkim, odznacza się nowoczesnym, eleganckim wzornictwem i dbałością o najmniejszy detal.

 

1 Comment

  1. dziobak

    ale ale moją uwagę w tym modelu i tak najbardziej przykuła informacja o NIEOGRANICZONEJ bazie plu 😀

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odpowiedz poprawnie *