Nieduża kasa z dużymi możliwościami – Posnet Mobile HS EJ

kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Posnet Mobile HS EJ to kasa fiskalna, która jest kwintesencją mobilności. Jej waga to jedynie 400 g, a wymiary 86 x 49 x 162 mm, co czyni z niej najmniejsze i najlżejsze urządzenie dostępne na rynku. Niech jednak jej rozmiar nie zmyli przyszłych użytkowników, bowiem w tym małym pudełeczku zamknięta jest masa możliwości i funkcji. Mobile HS EJ  wyposażona jest w elektroniczną kopię paragonów, szybki mechanizm drukujący, 2 interfejsy komunikacyjne, RS-232 i USB oraz wydajny akumulator.

Lekka i poręczna, czyli mobilna

Mobile HS EJ to tak małe urządzenie, że swobodnie można nosić je nawet w damskiej torebce. Jest doskonałe zarówno do pracy mobilnej jak i stacjonarnej, gdzie o wyborze kasy decyduje wielkość powierzchni sprzedażowej. Zastosowane w niej specjalne uchwyty mocujące, sprawiają, że model ten można w stabilny sposób umieścić w aucie.

Ale rozmiar to nie wszystko. O mobilności tego modelu świadczy także niezwykle wytrzymały akumulator. Zapewnia on wydruk 50 000 wierszy paragonu fiskalnego, nawet wtedy, kiedy urządzenie nie jest podłączone do prądu. Niezastąpionym udogodnieniem w trakcie pracy na kasie przenośnej jest ładowarka samochodowa USB, dzięki której bez problemu można naładować urządzenie rejestrujące, także w podróży.

Posnet Mobile HS EJ sprawdzi się nie tylko w handlu bazarowym, sprzedaży obwoźnej czy kioskach prasowych. Ta kasa często wybierana jest przez lekarzy (szczególnie biała wersja kolorystyczna, zarówno do gabinetów, jak i do odbywania wizyt domowych), prawników, czy kosmetyczki. Dzięki funkcji drukowania kwitów parkingowych, także do obsługi parkingu. Pozwala na zapisanie 200 potwierdzeń zawierających numer rejestracyjny i markę pojazdu.

Mała wielka kasa

Urządzenie produkowane przez firmę Posnet jest małe tylko jeśli chodzi o gabaryty. Technologicznie jest ono bowiem na poziomie kas z wyższego szczebla. Tak jak one, Mobile HS EJ zapisuje kopie paragonów na karcie pamięci, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że zgromadzone dane nie zostaną utracone (można je kopiować na komputer). W urządzeniu zastosowano funkcję programowania z wyprzedzeniem zmiany waluty z PLN na inną (np. EURO). W natłoku spraw, o których musi pamiętać przedsiębiorca, niezwykle przydatną funkcją jest przypominanie o przeglądach, raportach dobowych czy miesięcznych. Istotne jest także to, że do kasy bez problemu można podłączyć np. skaner, modem lub wagę.  W modelu tym możliwa jest również łączność on-line z komputerem, dzięki czemu obsługujący kasę będzie mógł zdecydowanie sprawniej wykonywać swoją pracę.

Posnet Mobile HS EJ cechuje wszechstronność. Urządzenie jest nie tylko małe, lekkie, funkcjonalne, ale także eleganckie i designerskie. Model ten dostępny jest w jednej z 2 wersji kolorystycznych: ciemnej lub białej. Pozwala to dopasować wygląd kasy do wystroju w miejscu pracy bądź do osobistych preferencji użytkownika.

1 Comment

  1. Abro

    Najlepsza z mobilnych !!!

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Odpowiedz poprawnie *