Kompaktowa kasa z mnóstwem skrótów klawiszowych. Oto Elzab Mini E!

Mała kasa fiskalna Elzab Mini E

Urządzenia produkowane przez Elzab już wielokrotnie udowadniały, że praktyczne funkcje nie są zarezerwowane wyłącznie dla najbardziej zaawansowanych technologii sprzedaży. I nie chodzi tutaj jedynie o modele wyposażone w panele dotykowe. W przypadku kasy Mini E różnicę robi przede wszystkim klawiatura, która zapewnia szybką sprzedaż wielu popularnych elementów asortymentu. A to tylko jedna z zalet tego urządzenia fiskalnego.

Programowalna klawiatura w 2 wersjach

Klawisze funkcyjne występują obecnie w zdecydowanej większości kas fiskalnych, które są dostępna na polskim rynku. Niemniej, mniejsze urządzenia oferują zazwyczaj zdefiniowanie kilku lub kilkunastu skrótów klawiszowych. W przypadku Elzab Mini E mamy jednak do czynienia z rozbudowanym trybem szybkiej sprzedaży. Ta kasa fiskalna pozwala bowiem na skonfigurowanie nawet 61 skrótów klawiszowych. W rezultacie, urządzenie zapewnia bezpośrednie wywoływanie wielu popularnych elementów asortymentu oraz błyskawiczne wykonywanie różnych operacji, np. raportów dobowych i miesięcznych.

Warto też podkreślić, że model Mini E występuje w 2 wariantach technologicznych. Standardowo urządzenie posiada membranową klawiaturę. To rozwiązanie odznacza się m.in. odpornością na kurz oraz zachlapanie. Jednakże, kasę fiskalną Elzab można również zamówić w wersji z klawiaturą modułową.

Kopia paragonów – elektronicznie, wygodnie, bezpiecznie

Elzab Mini E zalicza się do grona kas fiskalnych, które automatycznie archiwizują kopię paragonów w formie elektronicznej. Wszystko za sprawą tego, że urządzenie zostało wyposażone w specjalny moduł oraz pojemną kartę pamięci microSD. W rezultacie, model ten nie tylko gwarantuje mniejsze wydatki na materiały eksploatacyjne, ale też zapewnia szybką i prostą instalację rolki papieru termicznego. Ponadto, w tym przypadku użytkownik może w dowolnym momencie wykonać backup ważnej dokumentacji firmowej. Wystarczy wtedy zapisać elektroniczną kopię paragonów w innym „miejscu”, np. na dysku zewnętrznym albo płycie DVD.

Mała kasa z 3 portami komunikacyjnymi

Kasa fiskalna Mini E jest obecnie wdrażana zarówno w stacjonarnych punktach handlowych i usługowych, jak i w działalnościach mobilnych. Tak szerokie zastosowanie tego urządzenia rejestrującego wynika z 2 kwestii. W przypadku pracy w terenie, udogodnieniem okazują się na pewno kompaktowe gabaryty modelu Mini E. Jest to po prostu kasa wygodna w transportowaniu bądź przenoszeniu. Co więcej, jednym z akcesoriów do tego urządzenia jest specjalna torba. Równocześnie jednak, kasa rejestrująca marki Elzab posiada 2 złącza komunikacyjne RS-232 oraz port PS/2. Dzięki temu może ona współpracować z 3 elementami systemu firmowego równocześnie, np. z czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną oraz szufladą kasową. Innymi słowy, Mini E poradzi sobie też w placówkach stacjonarnych, w których działają różnego rodzaju urządzenia peryferyjne.

 

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, że ta kasa rejestrująca zyskała certyfikat Elzab Online Ready. Oznacza to, iż w przyszłości będzie można ją zmodernizować i dostosować do wymogów nowego systemu fiskalizacji.

Zobacz kasę fiskalną Elzab Mini E

1 Comment

  1. Mirek

    Trzeba przyznać, że imponująca liczba przycisków funkc. jak na tak kompaktową kasę. Dobra do małych biznesów gdzie sprzedaje się popularne produkty wielu klientom dziennie, tak myślę.

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odpowiedz poprawnie *